III. liga - družstvo "B" zdolalo RSC Brno "B"

25.10.2012 01:10

Ve středu 24.10.2012 vstoupil jako poslední ze všech podoláckých družstev do ostrých soutěží i "B" tým. Na domácí palubovce přivítal tým BC RSC Brno "B", který po necelých dvou hodinách udolal v poměru 6:2. Domácí byly v podstatě obě družstva, protože RSC trénuje 2x týdně v Podolí ... zbývalo tak pouze zvolit tu správnou stranu a mohlo to vypuknout ... Utkání jsme načli mužskými a ženskou čtyřhrou. Druhý debl Standa s nemocným a antibky přecpaným Michalem ve dvou setech celkem jasně projeli ... i když druhý set to chvilku vypadalo, že by to mohlo dopadnout ... první debl v podání Petra s Milanem dopadl podstatně lépe ... výhra ve třech setech ... stav 1:1. Eva s Jitkou vybojovaly též ve třech setech druhý bod. Na 3:1 zvýšil po dvousetové výhře Michal na druhém singlu. Na třetím singlu mužů naopak Jirka Strouhal nestačil na běhavého soupeře ... stav 3:2. V mixu se představili Jitka s Milanem ... v prvním setu jasně diktovali hru a ve druhém bohužel hned za stavu 1:0 musel pro zranění odstoupit Standa Jelínek ... stav 4:2. Standovi přejeme rychlou rekonvalescenci ... Pátý bod přidala v singlu žen dvousetovou výhrou Evča, a na konečných 6:2 upravil asi v nejhezčím zápase večera vůbec, na prvním singlu Petr Svoboda. V roli fanouška se po mateřských povinnostech objevila v Podolí i Martina s malinkatým potomkem v náručí ... Marťu už lehce svrbí ruce, a tak se můžeme těšit, že v některém z příštích utkání nastoupí v plné síle zpět :-) První vítězství "B" družstva bylo samozřejmě "lehce decentně" pár členy týmu zapito o čemž svědčí i čas psaní reportáže :-) aneb co můžeš napsat dnes neodkládej na dnes :-)