Naše družstva - členové

 

Badmintonový oddíl SK Podolí eviduje cca 40 dospělých hráčů a hráček z nichž je většina registrována a hraje soutěže pod hlavičkou ČBaS. V současné době máme dvě družstva hrající III. ligu:

 

Níže uvádíme soupis všech našich dospělých hráčů a hráček s registrací:

- Emil Černý - licence ČBaS č. 1018

- Kamil Sedláček - licence ČBaS č. 3307

- Martin Štursa - licence ČBaS č. 1963

- Petr Svoboda - licence ČBaS č. 1028

- Arnošt Bár - licence ČBaS č. 2131

- Stanislav Janeček - licence ČBaS č. 4356

- Michal Rafaj - licence ČBaS č. 4369 

- Jiří Strouhal - licence ČBaS č. 4370

- Jiří Pedál - licence ČBaS č. 4371

- Jiří Podsedník - licence ČBaS č. 1025

- Vít Dočekal - licence ČBaS č. 1019

- Zdeněk Řičánek st. - licence ČBaS č. 1026

- Zdeněk Řičánek ml. - licence ČBaS č. 1027

- Mojmír Najman - licence ČBaS č. 4117

- Otmar Ševčík - licence ČBaS č. 4520

- Jindřich Schick - licence ČBaS č. 4519

- Jan Svoboda - licence ČBaS č. 4518

 

- Ladislava Večerková - licence ČBaS č. 51387

- Irena Mazálková - licence ČBaS č. 50398

- Eva Huspeková - licence ČBaS č. 53319

- Martina Jakubová - licence ČBaS č. 53320

- Jitka Nečasová - licence ČBaS č. 50917

- Miroslava Křehlíková - licence ČBaS č. 50636

- Edita Mazurová - licence ČBaS č. 53321

- Zita Slavíková - licence ČBaS č. 52755

 

Družstvo juniorů (dětí) má samostatně vedené stránky, na které budete po kliknutí přesměrováni a naleznete tam veškeré dostupné informace.

Družstvo "junioři"

 

Trocha historie aneb co kdysi vedlo ke vzniku SK Podolí - družstva "B"

   V době, kdy mi bylo něco málo přes 33 let, jsem "objevil" tuto výbornou hru, které jsem se v domnění, že se jedná o obyčejnou plácanou úspěšně několik roků vyhýbal a hrál raději tenis ... Ale pak to začalo rychle nabírat ten správný směr, kdy jsem čistou náhodou šel jako náhradník zaskočit do debla ... první týden, dva jsem samozřejmě hrál jako motyka, ale po měsíci mě hra s kamarády přestala uspokojovat a začal jsem hledat vyspělejší hráče ...Po několika pokusech jsem narazil na dalšího šílence Michala Rafaje, se kterým jsme začali pomalu a jistě stoupat ve výkonnosti, ale stejně jsme zpovzdálí tajně obdivovali herní um Marka Matuly a spol. ...

   Když už jsme si mysleli, že jsme jako dobrý, tak jsme zkusili pár turnajů, kde jsme zase rychle spadli na zem i když i pár ojedinělých úspěchů jsme již také sklidili ... Po roce jsme začali zvažovat, že by jsme mohli založit jen takový malý miniklub s pracovním a výstižným názvem "BC Lemry" což se, ale z akutního nedostatku žen, které by do toho šli s námi bohužel ještě nekonalo ... Ale sítě byly rozhozeny všude možně, až se jednoho dne stal zázrak a najednou jsme měli tři holčiny, které navíc umí parádně hrát :-) Zbývalo tak doladit chlapskou sestavu, což nebyl velký problém a vyřešit poslední otázku, zda udělat vlastní klub či se někam připojit ... Po zvážení pro a proti jsem nakonec pro naší první sezónu zvolili alternativu pod křídly SK Podolí a mě tak minimálně odpadlo spoustu papírování ...Dva roky badec - praxe není sice moc, ale ostudu v městské soutěži snad neuděláme :-)

   Tímto chci hlavně poděkovat Pavlu Dvořákovi, který mě ten osudný víkend vytáhl na můj první opravdový badminton a pak to se mnou ještě chvilku vydržel dokud fyzicky neodpadl a raději zůstával v práci déle ... Velký dík i bad - magorovi Michalovi Rafajovi, se kterým máme odehráno už téměř 450 setů ... a i přes jeho občasné opilecké "mládí" ho mám stejně rád :-) ... dále Tomovi Šindelářovi, který mě přitáhl do další vyhrané skupiny lidí, že prý to umím hrát ... a dal tak vlastně podnět ke vzniku dnešních sobotních setkáních pod hlavičkou "Sten" turnajů ... obrovský dík patří samozřejmě i Marku Matulovi, který mi po třičtvrtě roce samouky začal dávat tvrdé tréninkové lekce a když zjistil, že nejsem tak marnej, tak mě dokonce ustanovil jedním z administrátorů nejčtenějšího badmintonového blogu v ČR www.badec.cz. Výčet všech kamarádů okolo badmintonu je, ale tak velký, že kdybych dále pokračoval touto formou, tak bych napsal román ... takže děkuji všem, všem, všem co mě znají za podporu a skvělé sportovní, občas fyzicky velmi náročné zážitky, mnohdy až nepatřičně společensky dokončené ...

   V Brně 20.09.2010

   Všechny zdraví Standa Janeček.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva SK Podolí vyhrazena.