III. liga - družstvo "B" vyhrálo v Hamrech

19.11.2012 08:32

V neděli 18.11.2012 vyrazilo "B" na druhé letošní klání, tentokrát do Hamrů nad Sázavou. Venku bylo poměrně sychravo a tak jsme se těšili do vyhřáté haly. Po lehkém úvodním rozpinku se začaly hrát hned čtyři zápasy najednou, a sice všechny singly mužů a čtyřhra žen. Jako první dohrál na 2. DM Michal, který svého soupeře přehrál hladce ve dvou setech. O set víc se s levorukým soupeřem zapotil Standa na 3. DM, bylo to lehké trápení s naštěstí dobrým koncem. Stav 2:0. Po krátké mateřské přestávce se do hry zapojila i Martina, která si zahrála s Evou čtyřhru žen. Po dvou vyrovnaných setech, které oba skončily až v nastavení 22:24, 23:21 už naše holky na soupeřky ve třetím setu nestačily. Trochu překvapivá ztráta nás postihla na 1. DM, kde se Petr trápil zejména s rychlými míči, které z jeho rakety létaly až nezvykle často za zadní čáru. Petr bojoval, ale nakonec ho soupeř ve třetím setu udolal 25:23. Stav 2:2. Následovala "tragická disciplína" aneb druhý debl pro Michala se Standou ... nějakou zázračnou haluzí jsme sice dali první set, ale další dva jsme tahali hodně za krátký konec ... Naopak první debl Petra s Milanem své vystoupení ve třech setech zvládl. Stav 3:3. Na singlu žen mezitím bojovala Eva ... ve dvou koncovkách nakonec vyhrála 23:21, 21:19 ... pěkné. No a zbývalo to na Jitku s Milanem. Promrzlá Jituš, posilněna několika výroky "musíš", to nakonec v mixu s Milanem ve dvou setech dokázala. Dalo by se tak komplexně říci, že jsme utrpěli výhru 5:3 ... Téměř v komplet sestavě, pouze bez Michala (který si naordinoval romantický víkend) jsme se před cestou zpět posilnili v Polničce na obědě ... Standa s Petrem a Milanem dokonce ještě přídavkem v podobě tataráku v Brně ...